Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt 01 ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak. Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt II ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak. Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt III ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak. Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt IV ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak. Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt V ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak. Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt VII ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak.
Projektowanie portfolio artystycznego - tu: projekt VI ilustracji do całoekranowej sekcji nagłówka na podstronę z galerią prac z Portfolio, fragment. Artystyczne projekty stron internetowych, Anna Maria Karolak.

O pracach:

Są to fragmenty layout`u dla tego Portfolio Artystycznego www, który to projekt miałam wdrożyć w 2017 r. Projekt ten wyróżniały całoekranowe, ilustrowane sekcje nagłówka na każdej podstronie serwisu. Ostatecznie z tej wersji zrezygnowałam, decydując się na minimalizm.

Sztuki piękne i nauka sztuki.

Skontaktuj się.

Projektowanie stron internetowych.

Karolak Project.